Wczytuję dane...

Esten

Ceramika Paradyż – elegancka kolekcja Esten

Modne, ponadczasowe kontrasty i intrygujące, a zarazem delikatne struktury to kwintesencja kolekcji płytek ściennych Paradyż Esten. Inspirowana geometrycznymi formami świata natury, harmonijnie współgra z przestronnymi, jasnymi wnętrzami kuchni i łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. Kolorami przewodnimi kolekcji Paradyż Esten są biel i grafit – kontrastowe i zupełnie przeciwstawne barwy, które świetnie prezentują się zarówno w pojedynkę, jak i w połączeniu. Eleganckie, subtelne struktury i stonowana kolorystyka zachwycają nowoczesnym, świeżym podejściem do ceramiki łazienkowej i kuchennej. Ceramika Paradyż Esten to propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych, stylowych i delikatnych płytek zaprojektowanych z troską o detale.

Minimalistyczne płytki ścienne Paradyż Esten

Ceramika Paradyż to producent zwracający szczególną uwagę na możliwość dopasowania poszczególnych serii do rodzaju aranżowanego wnętrza. Minimalistyczna kolekcja płytek ściennych Paradyż Esten najlepiej sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych, z przewagą kolorów bazowych i niewielką ilością zdobień. Wzory poszczególnych struktur zastosowanych na płytkach Ceramika Paradyż Esten podkreśla gra światła i cienia, a dopełnieniem całej kolekcji są stylowe mozaiki, w których bazowa kolorystyka występuje w połączeniu z elementami szkła i strukturalną szklaną listwą. Ceramika Paradyż Esten doskonale komponuje się z dodatkami wykonanymi z drewna, miedzi i kolorowego szkła, które sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i oryginalne.

Elegancja struktur - Esten

Zawsze modny kontrast i operowanie delikatnymi strukturami to najważniejsze cechy minimalistycznej kolekcji płytek ściennych Esten. Ta, inspirowana geometrycznymi formami zaczerpniętymi ze świata natury propozycja, świetnie sprawdza się w jasnych, przestronnych wnętrzach nowoczesnych łazienek i kuchni. Biało – grafitowe aranżacje Paradyż Esten zachwycają swoją subtelną elegancją i świeżością, główną rolę odgrywa w nich gra światła i cienia podkreślająca wzory poszczególnych struktur. Kolekcję Ceramiki Paradyż Esten uzupełniają wyrafinowane mozaiki, łączące kolory bazowe z elementami szkła i strukturalna listwa szklana. Do wykończenia wnętrz doskonale pasują dodatki z kolorowego szkła, drewna czy miedzi, które nadają im przytulnego i indywidualnego charakteru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl