Wczytuję dane...

Domino Biel

Ceramika Domino Biel

Ceramika Domino Biel obejmuje produkty o bardzo prostej, lecz niezwykle efektownej pod względem wariantów kolorystycznych stylistyce. Płytki te znajdą zastosowanie zarówno w przypadku łazienki, jak i kuchni czy innego wybranego pomieszczenia. Pochodzą one od producenta Grupy Tubądzin, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów.

Domino Biel – płytki urzekające symetrią i wyrafinowaniem

Przewodnim motywem płytek z kolekcji Domino Biel jest kolor biały – kojarzy się on ze śniegiem, co dodatkowo potęgują srebrzyste detale umieszczone na poszczególnych elementach dostępnych w kolekcji. Jest to zatem seria, którą niezwykle warto umieszczać w pomieszczeniach pełnych światła. Ceramika Domino Biel obejmuje płytki podłogowe o lekkiej fakturze, które stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.

Domino Biel – klasyczne piękno

Pozostałe części kolekcji, dostępne w naszym sklepie, to płytka ścienna o jednolitym kolorze, a także interesujące dekory ścienne wykorzystujące różne odcienie bieli i srebra. Na szczególną uwagę zasługuje również geometryczna mozaika, utrzymana w tej samej tonacji kolorystycznej. Ceramika Domino Biel to efektowne płytki gresowe o połyskującym wykończeniu. Cechują się wysoką trwałością na uszkodzenia, w związku z czym na długo zachowują swój piękny wygląd, nawet przy częstym kontakcie z innymi obiektami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl