Wczytuję dane...

Domino Brika

Ceramika Domino Brika

Ceramika Domino Brika to szeroki wybór płytek ceramicznych, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się ceramika Domino Brika?

Domino Brika obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie bieli i brązu. Wiele płytek z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także geometryczne wzory. Część płytek z tej kolekcji swoim wyglądem przypomina również niezwykle modne w kwestii aranżacji wnętrz cegły.

Domino Brika – uniwersalna kolekcja w ciepłych tonacjach

Domino Brika jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Mają one różnorodne wykończenia powierzchni, zarówno połyskujące, jak i matowe, a także różne rozmiary, dzięki czemu łatwiej można je dopasować do różnych przestrzeni. Do licznych zalet tej kolekcji z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl