Wczytuję dane...

Domino Moringa

Ceramika Domino Moringa

Wśród oryginalnych rozwiązań do łazienki i innych pomieszczeń na szczególną uwagę zasługuje Ceramika Domino Moringa. Jest to kolekcja płytek ceramicznych, które łączą proste, nowoczesne wzornictwo z kolorem drewna. Dzięki temu połączeniu są to płytki, które umożliwiają stworzenie niecodziennego i estetycznego wnętrza.

Domino Moringa – odmień dowolne wnętrze w wybrany przez siebie sposób

Dzięki dużej palecie kolorystycznej, która została użyta podczas projektowania płytek z serii Domino Moringa, stały się elementami dekoracyjnymi, które umiejętnie użyte pozwolą na stworzenie klasycznego wystroju w nowoczesnej formie. Domino Moringa to płytki w odcieniach beżu i brązu, które imitują drewno w jaśniejszych bądź ciemniejszych kolorach. Dzięki niecodziennemu wyglądowi wpasują się zarówno we wnętrze w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.

Połączenie klasyki z nowoczesnością, czyli ceramika Domino Moringa

Domino Moringa dostępna w naszym sklepie obejmuje zarówno produkty takie jak płytki ścienne z jednolitym wzorem, bądź poprzedzielane symetrycznymi paskami, jak i mozaiki ścienne, oryginalne listwy czy płytki podłogowe. Domino Moringa to płytki z połyskującym wykończeniem, dostępne w różnych rozmiarach. Różnorodność dostępnych elementów kolekcji Domino Moringa pozwoli na stworzenie aranżacji, która doskonale wpasuje się w każdy gust. Są to ponadto produkty bardzo wysokiej jakości, które posłużą przez długie lata.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl