Wczytuję dane...

Domino Fargo

Ceramika Domino Fargo

Niejedna osoba chciałaby zastosować w swoim domu panele, jednak martwi się o ich trwałość i ryzyko uszkodzeń różnego pochodzenia. Właśnie dlatego ceramika Domino Fargo jest tak dobrym wyborem – imituje klasyczne drewno, mając przy tym korzystne właściwości płytek ceramicznych. Ceramika Domino Fargo to zatem wybór nie tylko niezwykle estetyczny, lecz także funkcjonalny.

Czym wyróżnia się ceramika Fargo?

Płytki ceramiczne z kolekcji Domino Fargo przypominają drewno w dwóch naturalnych odcieniach: jaśniejszym, wpadającym w beż oraz nieco ciemniejszym, cieplejszym. Są to płytki drewnopodobne, które nadają się właściwie do każdego wnętrza. Jasne odcienie naturalnego drewna to świetny wybór w przypadku kuchni, salonu, a nawet łazienek. Płytki te stosować można również w przestrzeni przydomowej, przykładowo na balkonie czy tarasie. Produkty te mogą bez problemu zastąpić drewniany parkiet lub panele, pomagając łatwiej utrzymać czystość w pomieszczeniach.

Domino Fargo – znakomita imitacja drewna

Płytki Fargo są mrozoodporne i antypoślizgowe – dzięki temu będą znakomicie spisywać się na zewnątrz. Gresy z tej kolekcji mają matowe wykończenie, co potęguje wizualne wrażenie naturalności, w efekcie stanowią świetny wybór w przypadku przyjaznych, ciepłych wnętrz. Ceramika Domino Fargo dostępna jest w jednym rozmiarze – 59,8×14,8 cm. Można stwierdzić, że inwestycja w te płytki jest inwestycją na lata – są one bowiem niezwykle wytrzymałe i przez długi czas zachowują swój estetyczny wygląd.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl