Wczytuję dane...

Montreal

Emigres Montreal

Coraz częściej stosujemy płytki ceramiczne w salonie i  nie tylko. Obecne wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu wnętrz co pozwala na szersze zastosowanie tej okładziny. Różne rodzaje kamienia, w tym popularny marmur, o naturalnej stylistyce i strukturze,  betony w szerokiej gamie odcieni, to tylko niektóre propozycje. I tu warto zwróć uwagę na kolekcję Montreal znanego producenta Emigres która to dokładnie wpisuje się w opisane trendy.

Na plus trzeba przyjąć trwałość podłóg z gresu, z kolekcji Emigres Montreal oraz oraz łatwość w utrzymaniu czystości. To również niezastąpiona podłoga dla posiadaczy psów.

Płytki Emigres Montreal występują w popularnym rozmiarze 60x60 , posiadają powierzchnię typu Lappato która nada elegancji pomieszczeniu przy zastosowaniu gresu Emigres Montreal na podłodze lub też na ścianie , takie argumenty płytki Emigres Montreal Lappato jak szeroki wybór kolorów dają przewagę płytce Emigres Montreal Lappato nad innymi. Płytki Emigres Montreal występują w kilku wersjach kolorystycznych :

Emigres Montreal Beige Lappato 60x60Emigres Montreal Blanco Lappato 60x60 , Emigres Montreal Gris Lappato 60x60

Produkt posiada właściwości mrozoodporne dzięki czemu może zostać wykorzystany na zewnątrz jako elewacja.

Płytki z Kolekcji Emigres Montreal mają wszechstronne zastosowanie i sprostają wymaganiom najbardziej oczekujących klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl