Wczytuję dane...

Domino Toscana

Ceramika Domino Toscana

Wśród ciekawych propozycji płytek ceramicznych dostępnych w naszym sklepie, należy wymienić kolekcję Domino Toscana. Ceramika Domino Toscana to kolekcja stworzona przez Grupę Tubądzin, któremu zaufało już wielu naszych klientów. Płytki Domino Toscana będą pięknie wyglądać w łazience, oraz każdym innym dowolnie wybranym pomieszczeniu, takim jak kuchnia, czy nawet salon. Sprawdzą się zarówno w przypadku powierzchni pionowych, jak i poziomych.

Czym charakteryzuje się ceramika Domino Toscana?

Kolekcja płytek ceramicznych Domino Toscana to świetny sposób na zaaranżowanie eleganckiej i przytulnej przestrzeni. Ceramika Domino Toscana wykorzystuje odcienie beżu i ciepłe brązy oraz złociste zdobienia. Na części z płytek Domino Toscana umieszczone są piękne motywy liści nawiązujące do natury. Stworzenie ciekawej aranżacji ułatwia duży wybór dostępnych produktów, wśród których wymienić można również mozaiki ścienne w dwóch wariantach kolorystycznych. Płytki z kolekcji Domino Toscana mają powierzchnię o połyskującym wykończeniu, dzięki czemu mimo ciemniejszej palety kolorów wciąż umożliwiają stworzenie wnętrza pełnego światła.

Domino Toscana – klimat słonecznych Włoch

Poza płytkami podłogowymi ceramika Domino Toscana to kolekcja do zastosowania w pomieszczeniach wewnątrz domu. Bardzo dobrze prezentuje się w przypadku łazienki, kuchni, a nawet przedpokoju. Ponadto Domino Toscana cechuje się wysoką trwałością. Zachwyć swoich bliskich i gości wnętrzem udekorowanym za pomocą płytek z kolekcji Domino Toscana. Wprowadź do domu piękno słonecznej Toskanii z płytkami łazienkowymi Domino Toscana.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl