Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin realizacji zamówienia, który liczony jest od chwili opłacenia zamówienia.

Terminy realizacji zamówienia :

  •  3 dni robocze
  •  5 dni roboczych
  •  7 dni roboczych

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 17:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki lub przesyłki paletowej wydłuża się o czas realizacji przelewu.

 

Towary wysyłamy :

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 3 dni oznacza , że produkt prawdopodobnie jest  magazynie, i wysłać go można w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji.  Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy lub producenta. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć o czym sklep poinformuje kupującego.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 5 dni są dostępne na magazynie u naszego dostawcy zamówienie zostanie zrealizowane w podanym terminie.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 7 dni tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki zamówienia.

W przypadku to warów sprowadzanych od dostawy lub z fabryki jeśli wystąpi brak produktów kupujący zostanie niezwłocznie o tym poinformowany.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie.

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle od 1 do 2 dni roboczych od momentu nadania paczki lub przesyłki paletowej.

W przypadku odbioru osobistego zamówienia gotowe są do odbioru po otrzymaniu informacji od sklepu - towar gotowy do odbioru w magazynie

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl