loadingimg

Wczytuję dane...

Twój koszyk jest pusty...
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin realizacji zamówienia, który liczony jest od chwili opłacenia zamówienia.

Terminy realizacji zamówienia :

1 - 3 dni

1 - 5 dni

1 - 7 dni

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 17:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki lub przesyłki platowej wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Termin wysyłki produktów z opocznoglazura.pl

Towary wysyłamy :

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 3 dni mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji.  Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy lub producenta. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć o czym sklep poniformuje kupującego.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 5 dni są dostępne na magazynie u naszego dostawcy zamówienie zostanie zrealizowane w podanym terminie.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 7 tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki zamówienia.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1 - 2 dni robocze od momentu nadania paczki lub przesyłki paletowej.

W przypadku odbioru osobistego zamówienia gotowe są do odbioru po otrzymaniu informacji od sklepu - towar gotwy do odbioru w magazynie

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl