Wczytuję dane...

Board

Ceramika Color Board

Ceramika Color Board to płytki ceramiczne, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Board?

Ceramika Color Board obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie beżu i brązu. Płytki z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Color Board mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także wzory.

Ceramika Color Board – drewnopodobna kolekcja

Ceramika Color Board jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Ceramika Color Board ma różnorodne wykończenia graficzne. Do licznych zalet kolekcji Ceramika Color Board z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl