Baldocer Płytki , Płytki Bladocer , Płytki ceramiczne Baldocer , płytki podłogowe Baldocer , Baldocer płytki drewnopodobne , Baldocer płytki sklep online , Płytki Baldocer kafelki Hiszpańskie
Wczytuję dane...

Baldocer

Baldocer ciekawe propozycje dla amatorów dobrego smaku

Przy urządzaniu pomieszczeń w domach i mieszkaniach oprócz ich funkcjonalności bierzemy pod uwagę nasz indywidualny gust i charakter. Szukamy sposobów na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji, w których poczujemy się rewelacyjnie. Jednym z nich jest wykorzystanie płytek ściennych i podłogowych. Warto zwrócić uwagę na płytki hiszpańskich producentów. Fantastyczna kolorystyka i bogactwo kształtów to ich ogromne zalety. Firma Baldocer powstała w 1994 roku i dziś jest uznanym w wielu krajach producentem płytek ceramicznych.

Baldocer – płytki o wielu zastosowaniach

Płytki możemy kłaść w łazience, kuchni, salonie, na balkonie czy tarasie, a nawet w sypialni. Fascynujące kolekcje Baldocer czerpią inspirację z przepięknej i unikalnej kultury hiszpańskiej, a także z natury. Monochromatyczne, gładkie płytki w różnych rozmiarach czy trójwymiarowe kafle produkowane w technologii Realytile dają przepiękne efekty. Płytki ścienne tego rodzaju wyróżniają się powierzchnią ozdobioną reliefami przypominającymi płaskorzeźby. Takie płytki przykuwają uwagę, a w zależności od umiejscowienia oświetlenia pogłębiają przestrzeń i tworzą niesamowitą grę światłocieni. Drewnopodobne płytki podłogowe wykonane w technologii Realytile dodadzą ciekawego charakteru pomieszczeniom, wprowadzając ciepły klimat.

Marka Baldocer to płytki ceramiczne, które sprawdzą się w aranżacjach wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych czy skandynawskich. Odpowiednio dobrane, nadadzą każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny styl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl