Wczytuję dane...

Finwood

Finwood z miłości do drewna

Kolekcja płytek Finwood marki Cersanit to nowoczesny europejski design który od lat czerpie inspiracje z natury, ale już dawno tendencja ta nie była tak silna i wyraźna w aranżacji wnętrz jak dziś. Przy tworzeniu kolekcji płytek podłogowych Cersanit Finwood z grupy I love WOOD postawiliśmy na połączenie tego, co piękne i wyjątkowe w drewnie z trwałością i odpornością płytek gresowych. Każda płytka posiada swoją niepowtarzalną grafikę, odwzorowującą słoje drewna, co sprawia, że ułożone obok siebie na podłodze dają naturalny efekt drewnianych desek.

Dzięki odwzorowaniu różnych gatunków drewna kolekcja Finwood jest najbardziej zróżnicowaną propozycją w ofercie. Jasne tonacje sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach rodem z północy. Z kolei, ciemne i nasycone kolory pasować będą do wnętrz w angielskim stylu. Chłodne i eleganckie odcienie brązu perfekcyjnie wpiszą się w silnie uporządkowane przestrzenie.

Matowa powierzchnia gresów Finwood jest przyjemna w dotyku. To tylko jedna z wielu niezwykłych propozycji wchodzących w skład konceptu I LOVE WOOD.

Finwood to płytka gresowe, nierektyfikowane, w formacie 18,5x59,8 cm.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl