Wczytuję dane...

Mavros

Ceramstic Mavros Unikatowa elegancja kolekcji

Marmur Marquina to niedościgniony wzór dekoratorskiego stylu. Esencja luksusu i elegancji. Po wielu miesiącach pracy ekspertów udało nam się stworzyć płytki, które swoim deseniem do złudzenia przypominają właśnie ten materiał. W kolekcji Ceramstic Mavros znajdziesz płytki porcelanowe w kolorze głębokiej, czystej czerni przetykanej jasnymi nieregularnymi żyłkami. Uzyskanie takiej barwy jest niesłychanie trudne. Nam udało się stworzyć wnętrzarską perełkę dzięki miesiącom prób i modyfikacji technologicznych.

Deseń płytek Ceramstic Mavros nadaje pomieszczeniu ponadczasowy nowojorski szyk. Odmieni on wnętrze każdego salonu, kuchni czy łazienki wprowadzając powiew luksusu. Jest to efekt niepowtarzalnego wzornictwa oraz zastosowania technologii “High Glossy”, która odpowiada za niepowtarzalną głębię obrazu i stwarza wrażenie efektu 3d. 

Ceramstic Mavros Ponadczasowa czerń, czy subtelna biel?

W kolekcji płytek Ceramstic Mavros znajdziesz wspomniane już płytki czarne. Dzięki nim stworzysz szykowną i charakterystyczną aranżację w wersji klasycznej lub glamour. Wersja biała jest równie elegancka, ale bardziej subtelna. Idealna do tworzenia monochromatycznych wysmakowanych aranżacji rodem z nowojorskich salonów. Jeśli dobrze czujesz się w kontrastowych, odważnych pomieszczeniach, możesz zestawić ze sobą dwa rodzaje płytek Ceramstic Mavros: czarnych i białych. Idealnie oddają deseń naturalnego szlachetnego marmuru, pozwalając cieszyć się niepowtarzalnym, stylowym wnętrzem. Możesz wybierać między formatem 60x60 cm lub 60x120 cm.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl