Aparici Carpet płytki , Carpet Vestige Natural płytki , Carpet Sand Natural , Aparici Carpet 100x100 , Aparici Carpet 50x100 , Carpet Vestige Płytki , Aparici Carpet Vestige 59,2x59,2 , Aparici Carpet
Wczytuję dane...

Aparici Carpet

Aparici Carpet

Kolor i jego wyrazistość na ścianach w naszych pomieszczeniach powrócił z przytupem. Łazienki czy kuchnie lub inne przestrzenie w jednokolorowe już nie są tak modne i atrakcyjne jak kiedyś. Teraźniejsze trendy aranżacyjne dają pole płytkom patchworkowym znanego producenta Aparici w kolekcji Carpet Sand i Carpet Vestige.

Kolekcja Carpet składa się z dwóch wersji kolorystycznych Carpet Sand Natural oraz Carpet Vestige Natural płytki te w zaskakujący sposób odmienią nawet najskromniejsze wnętrze naszego domu. Możliwość dowolnego łączenia wzorów i kolorów w kolekcji Carpet Vestige daje ogromne możliwości w projektowaniu naszego pomieszczenia. Płytki Carpet Sand Natural oraz Carpet Vestige Natural występują w bogatej kolorystyce, dlatego mogą stać się ozdobą wnętrza w ciepłych kolorach , jak i przestrzeni, w której królują mocne, nowoczesne akcenty. Płytki patchworkowe Carpet Sand Natural oraz Carpet Vestige Natural położone na ścianie lub na podłodze to oryginalny sposób na wydzielenie stref w naszym domu. Carpet Sand Natural oraz Carpet Vestige Natural doskonale odnajdą się w salonie , holu , łazience a nawet kuchni.

Aparici Carpet Sand Natural oraz Carpet Vestige Natural dostępna jest w kilku wariantach : Carpet Sand Natural 59,2x59,2 , Carpet Sand Natural 50x100 , Carpet Sand Natural 100x100 , Carpet Vestige Natural 59,2x59,2 , Carpet Vestige Natural 50x100 , Carpet Vestige Natural 100x100

Kolekcja Carpet Vestige Natural i Carpet Sand Natural od Aparici to kompletny projekt, który pozwala umeblować Twój dom w stylu, który umiejętnie łączy rzemiosło i tradycję. Gres Aparici Carpet Vestige Natural i Carpet Sand Natural, przeznaczony jest do podłóg wewnętrznych i zewnętrznych.
Aparici Carpet Vestige Natural , Carpet Sand Natural prezentuje postarzane pastelowe odcienie, które podkreślają słodkie dekoracje w stylu retro.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl