Płytki podłogowe Emigres Metropoli , Emigres Metropoli płytki , Emigres metropoli płytki Hiszpańskie , Płytka Podłogowa Metropoli , Metropoli Blanco , Metropoli Beige , Metropoli Gris ,Metropoli Negro
Wczytuję dane...

Metropoli

Emigres Metropoli

Coraz częściej stosujemy płytki ceramiczne w salonie i  nie tylko. Obecne wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu wnętrz co pozwala na szersze zastosowanie tej okładziny. Różne rodzaje kamienia, w tym popularny marmur, o naturalnej stylistyce i strukturze,  betony w szerokiej gamie odcieni, to tylko niektóre propozycje. I tu warto zwróć uwagę na kolekcję Emigres Metropoli znanego producenta Emigres która to dokładnie wpisuje się w opisane trendy.

Na plus trzeba przyjąć trwałość podłóg z gresu, z kolekcji Emigres Metropoli oraz oraz łatwość w utrzymaniu czystości. To również niezastąpiona podłoga dla posiadaczy psów.

Płytki Emigres Metropoli występują w rozmiarze Emigres Metropoli 60x60 , Emigres Metropoli 80x80 oraz Emigres Metropoli 60x120 , posiadają powierzchnię typu Lappato która nada elegancji pomieszczeniu przy zastosowaniu gresu Emigres Metropoli na podłodze lub też na ścianie , takie argumenty  płytki Metropoli jak szeroki wybór rozmiarów i kolorów dają przewagę płytce Metropoli nad innymi. Płytki Emigres Metropoli występują w kilku wersjach kolorystycznych :

Emigres Metropoli Beige , Emigres Metropoli Blanco , EmigresMetropoli Gris , oraz Emigres Metropoli Negro

Produkt posiada właściwości mrozoodporne dzięki czemu może zostać wykorzystany na zewnątrz jako elewacja.

Płytki z Kolekcji Emigres Global mają wszechstronne zastosowanie i sprostają wymaganiom najbardziej oczekujących klientów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl