Peronda płytki podłogowe , Peronda Danubio , Peronda Faenza , Płytki Peronda Museum , Peronda Shark , Peronda Torano , Płytki Peronda FS , Peronda Ceramica , Płytki Peronda sklep Opoczno Glazura
Wczytuję dane...

Peronda

Nowoczesność we wspaniałym stylu

Hiszpańska firma Peronda, zajmująca się produkcją płytek ceramicznych, działa od ponad 200 lat. Tak długa historia i doświadczenie stawiają firmę na bardzo wysokim miejscu wśród producentów z tej branży. Myślą przewodnią marki jest ciągła innowacyjność, korzystanie z nowinek technologicznych oraz jak najlepsza jakość produktów. Dzięki odpowiednim technologiom klienci otrzymują płytki ceramiczne tworzone z pasją i jedyne w swoim rodzaju.

Peronda – płytki idealne do aranżacji wnętrz

Asortyment marki Peronda jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Płytki rektyfikowane na ściany i podłogi doskonale przewodzą ciepło i są idealnym rozwiązaniem we wnętrzach, gdzie zamontowano ogrzewanie podłogowe. Długie użytkowanie i częste mycie nie spowodują zarysowań dzięki wysokiej klasie ścieralności. Płytki przeznaczone do użytkowania zewnętrznego pięknie ozdobią tarasy i balkony. Są antypoślizgowe i odporne na niskie temperatury.

Płytki Peronda produkowane są w bardzo wielu rozmiarach, dlatego bez względu na wielkość pomieszczenia znajdziesz te, które będą w nim wyglądały najlepiej.

Ciekawą propozycją są płytki vintage. Bogate wzory i ciekawe nasycenie kolorów dają niezwykły efekt w pomieszczeniach o rustykalnym stylu. Płytki gresowe rektyfikowane, imitujące beton to z kolei nowoczesna estetyka, pasująca do wnętrz loftowych. Drewnopodobne płytki Peronda są idealnym rozwiązaniem na tarasy i balkony. Zwolennicy klasyki będą usatysfakcjonowani, a miłośnicy nowinek i niecodziennych rozwiązań z pewnością znajdą coś dla siebie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl