Wczytuję dane...

Peronda

Peronda – płytki idealne do aranżacji wnętrz

Asortyment marki Peronda jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Płytki rektyfikowane na ściany i podłogi doskonale przewodzą ciepło i są idealnym rozwiązaniem we wnętrzach, gdzie zamontowano ogrzewanie podłogowe. Długie użytkowanie i częste mycie nie spowodują zarysowań dzięki wysokiej klasie ścieralności. Płytki przeznaczone do użytkowania zewnętrznego pięknie ozdobią tarasy i balkony. Są antypoślizgowe i odporne na niskie temperatury.

Płytki Peronda produkowane są w bardzo wielu rozmiarach, dlatego bez względu na wielkość pomieszczenia znajdziesz te, które będą w nim wyglądały najlepiej.

Ciekawą propozycją są płytki vintage. Bogate wzory i ciekawe nasycenie kolorów dają niezwykły efekt w pomieszczeniach o rustykalnym stylu. Płytki gresowe rektyfikowane, imitujące beton to z kolei nowoczesna estetyka, pasująca do wnętrz loftowych. Drewnopodobne płytki Peronda są idealnym rozwiązaniem na tarasy i balkony. Zwolennicy klasyki będą usatysfakcjonowani, a miłośnicy nowinek i niecodziennych rozwiązań z pewnością znajdą coś dla siebie.

Firma kładzie szczególny nacisk na ochronę środowiska, stosując w procesach technologicznych bezpieczne dla środowiska naturalnego rozwiązania.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl