Wczytuję dane...

Apenino

Zaufaj profesjonalistom

Zadbaj o detale w swoich wnętrzach i stwórz przestrzeń, w której chce się zostać na dłużej. Kwintesencja wystroju wnętrz to dobór najwyższej jakości rozwiązań, które będą służyć przez lata. Urządzenie funkcjonalnych i uniwersalnych przestrzeni to sztuka, w której chcemy Ci pomóc. Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom dostarczając sprawdzony i solidny produkt. Kolekcja Apenino niesie szereg rozwiązań – przyjrzyj się stylowym stopnicom, które sprawdzą się na klatkach schodowych lub wybierz oryginalne mozaiki, które zwrócą uwagę niejednego gościa. Firma Cerrad jest jednym z najdynamiczniejszych zakładów w Polsce i za granicą. Dzięki spełnianiu najwyższych standardów i innowacyjności do Twoich rąk trafia solidny produkt. Wpasowując się w aktualne trendy, producent dostarcza całą gamę oryginalnych i kreatywnych elementów wykończenia wnętrz.

Cerrad Apenino – urządź się po swojemu

Jeśli brązy i miedzie to Twoje klimaty, możesz się tutaj rozgościć. Nasze płytki to funkcjonalne rozwiązanie do różnorodnych pomieszczeń, sprawdzą się zarówno w kuchni, łazience, przedpokoju jak i na tarasie. Kolekcja Apenino to solidne płytki gresowe w szlachetnych kolorach. Ten rektyfikowany produkt nada się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Proponujemy charakterystyczny odcień rust, który podkreśli odważne wnętrza. Dla entuzjastów szarości z kolei mamy szeroki wybór – mogą przebierać w takich kolorach jak antracyt, gris czy bianco. Uwieńcz swoją aranżację dodatkami z cegły, metalu lub drewna, a stworzysz klimat godny Twoich wnętrz.

Kolekcja Apenino jest kwintesencją szyku, prostoty i elegancji. Wyróżniają ją starannie dobrane barwy oraz subtelne wykończenie. Idealnie odnajdzie się w minimalistycznych aranżacjach zarówno salonu, kuchni, jak i łazienki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl