Scandiano – bogata, uniwersalna kolekcja płytek , Scandiano - płytki ceramiczne - Paradyż , Scandiano Klinkier - Paradyż , Płytki ceramiczne Scandiano Paradyż , Scandiano Paradyż płytki elewacyjne
Wczytuję dane...

Scandiano

Kolekcja Paradyż Scandiano zainspirowana słoneczną Italią

Paradyż Scandiano to kolekcja, która powstała z tęsknoty za słońcem. Ciepła kolorystyka, bazująca na odcieniach beżu, ochry i brązu, stanowi odwołanie do klimatu południowych Włoch, a tonalny wzór i delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji, tak charakterystycznych dla sennych, śródziemnomorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Scandiano w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę słonecznej Italii we własnym otoczeniu i stworzyć niecodzienną, ponadczasową aranżację. Wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Scandinano Włoski taras

Kolekcja płytek klinkierowych Scandiano składa się z różnorodnych produktów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Paradyż Scandiano wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Skandiano składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Scandiano można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja klinkierowa Scandiano daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Scandiano Włochy otulone słońcem

Utrzymana w ciepłej kolorystyce kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Scandiano została zainspirowana klimatem południowych Włoch. Delikatna struktura i tonalny wzór Scandiano przywołują wspomnienia rozgrzanych słońcem elewacji i sennej atmosfery niewielkiego, śródziemnomorskiego miasteczka. Bogata kolorystycznie kolekcja Scandiano w przyjemnych barwach beige, ochra i brown obejmuje płytki w wielu formatach – prostokątne, które można łączyć w obrębie asortymentu, tworząc wiele interesujących aranżacji. Płytki klinkierowe Scandiano o podwyższonych parametrach technicznych i o grubości 11 mm doskonale sprawdzą się w lokalach użyteczności publicznej, jak również w bardziej kameralnych przestrzeniach – na patio, tarasie czy na balkonie domu rodzinnego.

Scandiano wieczór we włoskim miasteczku

Inspirowana podróżą do północnej Italii kolekcja Scandiano Ceramiki Paradyż budzi wspomnienie zabytkowego miasteczka, niezmiennie kojarzonego z zapachem świeżo parzonej kawy i wszechobecnym, wiekowym piaskowcem. Charakterystyczną strukturę spalonego słońcem kamienia oddają matowe płytki ścienne: zarówno bazowe, kwadratowe (w wymiarach 30x30 cm), jak i te zaprojektowane z myślą o elewacji, w ponadczasowym formacie cegły (6,6x24,5 cm). Tonalny druk Scandiano pogłębia efekt – w zestawieniu płytki tworzą niepowtarzalny wzór, wiernie odzwierciedlający powierzchnię naturalnej skały. Wrażenie można dodatkowo pogłębić fugą, naśladującą charakterystyczne dla tradycyjnej, śródziemnomorskiej zabudowy nieregularne osadzenie kamienia w zaprawie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl