Keros Ceramica sklep opocznoglazura.pl , Keros Płytki , Płytki producenta Keros Płytki Keros Ceramica , Płytki Ceramiczne Keros , Hiszpańskie płytki patchwork Keros Ceramica , Płytki Keros Ceramica
Wczytuję dane...

Keros

Keros – płytki Twoich marzeń

Jeżeli marzysz by wnętrza, w których spędzasz czas, były urządzone zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami, zadbaj o obecność odpowiednich dodatków i jakość wykończeń. Pomocne będą płytki ceramiczne, które ozdobią ściany i podłogi. Hiszpańska firma Keros z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu płytek to doskonały wybór.

Keros to marka, która stawia na wyciszone i spokojne kolory. Królują wśród nich finezyjna zieleń, łagodny kolor cegły i eteryczne beże. Jednak to błękit i jego odcienie odgrywają pierwszoplanową rolę. Oryginalne zdobienia dodają płytkom niebanalnego charakteru. 

Klasyczne i nowoczesne płytki ceramiczne

Wzory jednokolorowe stanowią część kolekcji Keros. Płytki te wprowadzają do wnęrz spokój i łagodną elegancję. Bardzo popularne są płytki patchworkowe, składające się na wielobarwne mozaiki. Ożywiają one pomieszczenia, nadając im fantastyczny koloryt. 

Ciągle bardzo modne są także płytki fakturą przypominające beton. Płytki gresowe, które doskonale go imitują, występują w różnych kształtach i rozmiarach. Uniwersalne i ponadczasowe, używane są najczęściej w loftach i wnętrzach minimalistycznych. Interesująca propozycja firmy Keros to płytki przypominające kamień. Biel, beż i szarość to ich podstawowa paleta kolorystyczna. Są one bardzo estetyczne i funkcjonalne, używane we wnętrzach domowych oraz w zewnętrznych aranżacjach. Mrozoodporne i rektyfikowane płytki zapewniają doskonałe efekty wizualne. 

Płytki firmy Keros bardzo chętnie wykorzystywane są przez klientów indywidualnych, ale także przez uznane biura zajmujące się projektowaniem komercyjnych wnętrz. Firma Keros stawia na proekologiczne technologie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl