Geotiles Crash , Crash Geotiles, płytki Hiszpańskie , Geotiles gres Crash , Płytki Geotiles Crash , Płytki Geotiles Crash Blue , Płytki Geotiles Crash Blanco , Płytki Geotiles Crash Beige
Wczytuję dane...

Crash

Geotiles Crash - ponadczasowa elegancja

Biały marmur to synonim ponadczasowej elegancji i szyku w aranżacji wnętrz. Płytki gresowe oraz glazury z kolekcji Geotiles Crash inspirowane są właśnie deseniem klasycznego marmuru Calacatta. Ten rodzaj kamienia cieszy się niesłabnącą popularnością. Płytki z kolekcji Geotiles Crash dzięki swojej prostocie: połączeniu klasycznej bieli z delikatnymi szarymi żyłkami kamienia, stanowią doskonałą bazę do klasycznych, subtelnych aranżacji. Będą komponować się zarówno z czarnymi dodatkami, jak i elegancką złotą armaturą oraz drewnianymi dodatkami i miękkimi naturalnymi tkaninami. Z płytkami Geotiles Crash stworzysz wysublimowane wnętrze w dowolnej stylistyce.

Wybierz idealny produkt z kolekcji Geotiles Crash

Podczas wyboru płytek zwracamy uwagę na kolorystykę i deseń. Jednak równie istotny jest rozmiar płytki i, co za nim idzie, rodzaj ułożenia na ścianie lub podłodze. Produkty w kolekcji Geotiles Crash są zróżnicowane pod względem rozmiaru . Dostępne są płytki kwadratowe o wymiarach 60x60 cm, jak również prostokątne wielkości  120x60 cm. Geotiles Crash daje projektantom i inwestorom ogromne pole do popisu. Istotne podczas wyboru płytek jest także rodzaj powierzchni. W kolekcji Geotiles Crash znajdują się odbijające światło polerowane płytki gresowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl