Wczytuję dane...

Harmigon

Ceramstic Harmigon - beton w wersji glamour

Płytki z kolekcji Ceramstic Harmigon napawają nas dumą. To jedna z najważniejszych kolekcji marki Ceramstic, która przenosi popularną strukturę betonu architektonicznego na nowy poziom. Nasi eksperci długo pracowali nad tym, aby uzyskać jednakowy efekt kolorystyczny zarówno przy płytkach polerowanych, jak i matowych. Sięgnęli po najbardziej zaawansowane procesy technologiczne. Efekt, jaki osiągnęli, był tego wart. Ilość zaskakujących kombinacji i dekoratorskich smaczków, jakie możesz zastosować we wnętrzu, jest nieograniczona. Twórz monochromatyczne, stonowane wnętrza z niebanalnym, designerskim sznytem przy użyciu płyteki z kolekcji Ceramstic Harmigon.

Wybierz dowolny styl z kolekcją Ceramstic Harmigon

Z płytkami kolekcji Ceramstic Harmigon możesz stworzyć wnętrza w dowolnym stylu. Zdecyduj się na mocniejszy akcent kolorystyczny - beton architektoniczny w odcieniu ciemnej szarości, jeśli marzy Ci się wnętrze w stylu industrialnym lub loftowym. W takiej aranżacji sprawdzą się czarne metalowe dodatki. Postaw na płytki o subtelnej jasnoszarej barwie, jeśli zależy Ci na bardziej stonowanym, łagodniejszym wnętrzu. Cenisz eleganckie przestrzenie? Wybierz połysk i dodatki miedziane lub drewniane. 

Zastanów się również nad formatem płytek Ceramstic Harmigon. Mają niebagatelny wpływ na ostateczny efekt wykończenia wnętrza. Możesz wybierać pomiędzy klasycznymi kwadratowymi blokami o wymiarach 60x60 cm a prostokątnymi płytkami 60x120 cm.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl