Wczytuję dane...

Minster

Minster niepowtarzalne piękno

Kolekcja gresów Minster o grubości 2cm płytki producenta Ceramika Paradyż którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz to produkty o wysokich parametrach użytkowych  , płyty tarasowe Minster 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Paradyż Minster 2cm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy 2cm Paradyż Minster dostępne są w dwóch odsłonach kolorystyczny które pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych Minster 2cm to : Minster Black oraz Minster Rustic. Płyty tarasowe Paradyż Minster są niezwykle wytrzymałe dlatego świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Paradyż Minster 2cm to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe - gresy 2cm Minster producenta Ceramiki Paradyż są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na lata na taras, balkon lub do ogrodu. Dzięki wysokim parametrom kolekcję płytek gresowych Paradyż Minster można zastosować w przestrzeniach użyteczności publicznej to potwierdza , że gresy Paradyż Minster mają bardzo szerokie zastosowanie.

Nieoczywiste Piękno Natury

Natura niejedno ma imię, a w tym przypadku to Minster. Natura potrafi zachwycić bogactwem swej różnorodności. Łączy w sobie elementy ujmujące za serce od pierwszego wejrzenia oraz takie, które skrywają w sobie nieoczywiste piękno. Poszukując go tam, gdzie nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, powstała kolekcja Minster odwzorowująca sezonowość przyrody, tworząc wyjątkowe widowisko barw i naturalnych form. Ciepłe odcienie (ciemny, skalisty Rustic oraz oraz ciemniejszy Black), łupkowata struktura, wyraziste przebarwienia – cechy te sprawiają, że dostępne w formacie 59,5 x 89,5 cm płyty tarasowe tworzą niezwykle naturalne aranżacje, idealnie wpasowując się w otaczającą przyrodę i klimat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl