Vives płytki , Vives Ceramika płytki , Płytki Ceramiczne Hiszpańskie Vives , Płytki producenta Vives Ceramica , Płytki Vives , Vives płytki sklep intenetowy Opoczno Glazura , Płytki Ceramiczne Vives
Wczytuję dane...

Vives

Vives: płytki z arabskimi akcentami

Historia tytułowej marki zaczęła się ponad 60 lat temu w Hiszpanii. Położenie sprawiło, że na wyciągnięcie ręki znalazły się również wpływy arabskie. Dzięki temu europejskie podejście do estetyki przeplata się z wzornictwem zaczerpniętym z pobliskiego Maroko. Takie kulturowe połączenia sprawiają, że kompozycje stają się znacznie ciekawsze. To również gotowa recepta na stworzenie niebanalnej aranżacji w Twoim domu.

Vives płytki zawdzięczają swoją pozycję również możliwościom technicznym. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wytrzymałość również prezentuje się bez zarzutów. W związku z tym jeśli zdecydujesz się na zakup propozycji z przedstawionej oferty, możesz liczyć na to nieprzeciętną trwałość walorów wizualnych.

Vives płytki – na przecięciu dwóch światów

Hiszpański producent wprowadza powiew świeżości do branży artykułów architektury wnętrz. Jednym z najważniejszych atutów jest innowacyjne podejście do tradycyjnego wzornictwa. Dzięki wprawnemu połączeniu dwóch odległych konwencji powstają zupełnie nowe kompozycje. Ich niebanalny charakter robi piorunujące wrażenie.

Na wyróżnienie zasługuje też próba oswojenia skrajności w kontekście doboru kolorów. Projektanci umiejętnie operują stonowanymi odcieniami, by za chwilę chwycić po paletę intensywnych barw. W obu przypadkach robią z dostępnych środków najlepszy możliwy użytek. W dużej mierze to właśnie wymienione czynniki sprawiły, że Vives płytki są tak bardzo cenione przez konsumentów. Zawsze trudno przewidzieć, czego się spodziewać.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl