Paradyż Taurus - płytki elewacyjne, stopnice, cokoły, parapety , Taurus - płytki ceramiczne , TAURUS - klinkier , Taurus - płytki ceramiczne - Paradyż , Taurus Grys Klinkier , Taurus Rosa Klinkier
Wczytuję dane...

Taurus

Ceramiki Paradyż Taurus - jak nad Morzem Śródziemnym

Ceramika Paradyż Taurus to kolekcja, która powstała na odcieniach brown oraz grys , stanowi odwołanie do klimatów morza śródziemnego , a delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji nadmorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę morza śródziemnego we własnym otoczeniu na tarasie lub balkonie i stworzyć niecodzienną aranżację. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Taurus Brown i Taurus Grys to wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe które można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Taurus nie tylko na balkon

Kolekcja płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys Ceramiki Paradyż składa się z różnorodnych produktów i kolorów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Taurus wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Taurus Brown i Taurus Grys składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Taurus Brown i Taurus Grys można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Taurus daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Taurus – wyjęty z Toskańskiego obrazu!

Kolekcja płytek klinkierowych Taurus w pełnej gamie formatów, w dwóch różnych twarzach koloru Taurus Brown i Taurus Grys to kwintesencja marzeń o wolnej przestrzeni. Płytki klinkierowe Taurus Brown i Taurus Grys oraz elementy wykończeniowe typu elewacje, parapety, stopnice i podstopnice pozwolą na stworzenie wymarzonej przestrzeni wokół domu, utrzymanej w klimacie przyulicznej, malowniczej kawiarenki. Zróżnicowana powierzchnia płytek klinkierowych Taurus Brown i Taurus Grys jeszcze bardziej podkreśli realistyczny wygląd, nawiązujący do nierównego bruku, niosącego za sobą ślady historii i tradycji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl