Wczytuję dane...

Urban

Baldocer Urban Grey - Urban Pearl

Baldocer Urban Grey - Urban Pearl to kolekcja płytek, które umożliwią stworzenie niezwykle harmonijnego wnętrza. Kojarzy się ona z japońskim stylem, który jest kwintesencją równowagi i spójności. Płytkami z tej serii zachwycone będą zarówno osoby, które upodobały sobie stonowane i spokojne wnętrza, jak i te poszukujące spokojnej bazy do nieco bardziej szalonych elementów aranżacji. Baldocer Urban Grey - Urban Pearl pochodzi od renomowanego Hiszpańskiego producenta Baldocer, którego produkty znane są z wysokiej jakości i przystępnych cen.

Nawiązanie do natury, czyli ceramika Baldocer Urban Grey - Urban Pearl

Baldocer Baldocer Urban Grey - Urban Pearl swoim wyglądem nawiązują do naturalnego kamienia w odcieniach szarości, poprzetykanego jaśniejszymi, białymi żyłkami. Wrażenie naturalności potęguje wykończenie powierzchni płytek Baldocer Urban Grey - Urban Pearl . Produkty z kolekcji Baldocer Baldocer Urban Grey - Urban Pearl świetny wybór do dowolnej przestrzeni, takiej jak łazienka, kuchnia czy przedpokój. Gres z tej kolekcji można stosować również na zewnątrz – płytki są odporne na mróz – mogą zatem zdobić również np. taras.

Baldocer Urban Grey - Urban Pearl płytki do każdego wnętrza

Baldocer Baldocer Urban Grey - Urban Pearl to płytki dostępne w kilku rozmiarach.

Bayona Baldocer Urban Grey - Urban Pearl mogą stanowić zarówno dekorację ścian, jak i podłóg, ponieważ są to produkty niezwykle wytrzymałe, przez długi czas zachowujące swoją elegancką estetykę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl