Wczytuję dane...

Wonderwood

Ceramika Color Wonderwood

Ceramika Color Wonderwood to szeroki wybór płytek ceramicznych, które charakteryzują się ciepłem i elegancją. Płytki z tej kolekcji nawiązują do stale modnego w kwestii aranżacji pomieszczeń drewna, pozostają jednak wciąż nowoczesne. To płytki szczególnie warte uwagi, ponieważ nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, lecz także są bardzo funkcjonalne.

Czym wyróżnia się Ceramika Color Wonderwood?

Ceramika Color Wonderwood obejmuje w głównej mierze łagodne odcienie szarości. Wiele płytek z tej kolekcji nawiązuje wyglądem do naturalnego drewna, pozostają one jednak nietuzinkowe. Ceramika Color Wonderwood mimo tak prostej tonacji kolorystycznej, płytki zawierają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się bardzo interesująco. Przykładowo, płytki „drewniane” zawierają w sobie nie tylko rysunek drewna, lecz także wzory.

Ceramika Color Wonderwood – drewnopodobna kolekcja

Ceramika Color Wonderwood jest kolekcją, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak łazienka, salon czy kuchnia – to płytki, które w niezwykle umiejętny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnym designem. Ceramika Color Wonderwood ma różnorodne wykończenia graficzne. Do licznych zalet kolekcji Ceramika Color Wonderwood z pewnością dołączyć można też jej przystępną cenę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl