Wczytuję dane...

Mountain Ash

Tubądzin Mountain Ash – drewno czy jego imitacja?

Rektyfikowane gresy pochodzące z serii Ceramika Tubądzin Mountain Ash są wyjątkowymi płytkami uniwersalnymi, które można z powodzeniem zastosować we wnętrzach i przestrzeniach przydomowych. Kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i kolorystyką. Wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami płytki Mountain Ash sprawiają wrażenie, że wykonano je z drewna.

Płytki wchodzące w skład Tubądzin Mountain Ash to pierwiastek natury, który został zaklęty w drewnianych słojach. Motyw ten od zawsze pobudzał wyobraźnię! Gresy dostępne są w naszej ofercie w rozmiarze 119,8 × 19,0cm , 149,8x23cm oraz 179,8x23cm. Matowe wykończenie dodaje płytkom elegancji, dzięki czemu wykończone nimi pomieszczenia prezentują się niezwykle ekskluzywnie.

Tubądzin Mountain Ash – moda na drewno nie słabnie!

Kolorystyka kojarzącego się z przepychem drewna dębowego od zawsze cieszyła się sporym powodzeniem. Płytki Tubądzin Mountain Ash już od kilku sezonów potwierdzają ten trend. Wszystkie modele z tej serii są rektyfikowane, dzięki czemu kładąc je, można zastosować minimalną ilość fugi. Wysoka mrozoodporność płytek sprawia, że wytrzymają nawet najniższe temperatury.

Płytki Tubądzin Mountain Ash posiadają klasę antypoślizgowości R9 oraz trzecią klasę ścieralności. Nasi klienci stosują je najczęściej w salonach, przedpokojach oraz łazienkach. Największe wrażenie robią jednak na tarasach, tworząc imitację parkietu. Kolekcja Tubądzin Mountain Ash doskonale komponuje się z chłodnymi odcieniami mebli i dodatków.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl