Wczytuję dane...

Ilario

Kolekcja Paradyż Ilario zainspirowana słoneczną Italią

Ceramika Paradyż Ilario to kolekcja, która powstała z tęsknoty za słońcem. Ciepła kolorystyka, bazująca na odcieniach beżu, ochry i brązu, stanowi odwołanie do klimatu południowych Włoch, a tonalny wzór i delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji, tak charakterystycznych dla sennych, śródziemnomorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Ilario w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę słonecznej Italii we własnym otoczeniu i stworzyć niecodzienną, ponadczasową aranżację. Wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Płytki klinkierowe Ilario do wszechstronnych zastosowań

Kolekcja płytek klinkierowych Ilario składa się z różnorodnych produktów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Ilario wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowcyh Paradyż Ilario składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Ilario daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Ilario Z tęsknoty za słońcem

Utrzymana w ciepłej kolorystyce kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Ilario została zainspirowana klimatem południowych Włoch. Delikatna struktura i tonalny wzór Ilario przywołują wspomnienia rozgrzanych słońcem elewacji i sennej atmosfery niewielkiego, śródziemnomorskiego miasteczka. Bogata kolekcja Ilario w przyjemnych barwach beige, ochra i brown obejmuje płytki w wielu formatach – prostokątne, które można łączyć w obrębie asortymentu, tworząc wiele interesujących aranżacji. Płytki klinkierowe Ilario o podwyższonych parametrach technicznych i o grubości 11 mm doskonale sprawdzą się w lokalach użyteczności publicznej, jak również w bardziej kameralnych przestrzeniach – na patio, tarasie czy na balkonie domu rodzinnego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl