Viano - płytki ceramiczne , Viano – uniwersalna kolekcja klinkieru , Płytki ceramiczne Viano Paradyż , Paradyż Viano Klinkier , Viano Grys Klinkier , Viano Antracite Klinkier , Paradyż Viano kolekcja
Wczytuję dane...

Viano

Ceramika Paradyż Viano to kolekcja, która powstała na odcieniach beige , grys oraz antracite , stanowi odwołanie do klimatu południowych Włoch, a delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji nadmorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Viano w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę południowych klimatów we własnym otoczeniu na tarasie lub balkonie i stworzyć niecodzienną aranżację. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Viano to wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe które można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Kolekcja płytek klinkierowych Viano Ceramiki Paradyż składa się z różnorodnych produktów i kolorów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Viano wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Viano składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Viano można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Viano daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Viano – nowoczesność lub klasyka!

Kolekcja płytek klinkierowych Viano w pełnej gamie formatów, w trzech różnych twarzach koloru Viano Beige , Viano Grys , Viano Antracite to kwintesencja marzeń o wolnej przestrzeni. Płytki klinkierowe Viano oraz elementy wykończeniowe typu elewacje, parapety, stopnice i podstopnice pozwolą na stworzenie wymarzonej przestrzeni wokół domu, utrzymanej w klimacie przyulicznej, malowniczej kawiarenki. Zróżnicowana powierzchnia płytek klinkierowych Viano jeszcze bardziej podkreśli realistyczny wygląd, nawiązujący do nierównego bruku, niosącego za sobą ślady historii i tradycji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl