Halcon płytki podłogowe , Płytki producenta Halcon , Halcon płytki hiszpańskie sklep internetowy , Halcon płytki ceramiczne , Płytki Halcon Ceramica , Płytki gresowe Hiszpańsie Halcon , Halcon gres
Wczytuję dane...

Halcon

Halcon – płytki w wakacyjnych klimatach

Po zagranicznych wojażach w rejonie Morza Śródziemnego wracamy do domów, marząc by chociaż cząstkę tego klimatu i wyrazistych kolorów zatrzymać przez cały rok. Jest to możliwe, jeśli tylko wykorzystamy ogromną ofertę importowanych płytek hiszpańskich producentów. Firma Halcon istnieje od pięćdziesięciu lat. Wyspecjalizowała się w produkcji płytek, które łączy charakterystyczna kolorystyka. Jasne i klasyczne wzory płytek są świeże jak delikatna morska bryza. Przynoszą ukojenie i doskonale współtworzą klasyczne aranżacje wnętrz.

Płytki z charakterem o ciekawej kolorystyce

Mocne południowe kolory, z których można tworzyć zindywidualizowane, zachwycające barwami mozaiki to atuty marki Halcon. Płytki te możemy położyć zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Ułożone w łazience stanowią intrygujące tło dla bieli armatury. Doskonale oświetlone przenoszą nas w czas wakacyjnego relaksu. Do kuchni, która często jest sercem domu skupiającym rodzinę, wprowadzają przyjazną i ciepłą atmosferę. 

Iberyjski klimat nieustannie inspiruje projektantów marki Halcon. Płytki ozdobione nastrojowymi kwiatowymi motywami w pastelowych kolorach dodają delikatności aranżacji. Płytki drewnopodobne to kolejna propozycja warta przemyślenia. Faktura drewna w rozmaitych odcieniach idealnie nadaje się na taras czy balkon.

Dokładność i precyzja wykonania płytek Halcon jest możliwa dzięki technologii druku cyfrowego wykorzystywanego podczas produkcji. Dla firmy Halcon bardzo istotna jest dbałość o środowisko naturalne – np. poprzez wykorzystywanie produktów z recyklingu. Jeżeli chcemy zachować śródziemnomorski styl i charakter naszych wnętrz, wybierzmy produkty firmy Halcon.

Halcon Ceramics jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wyrobów ceramicznych oraz oferują najszerszy asortyment płytek podłogowych i ściennych oraz wykończeń: płytki w kolorze czerwonym i białym, ceramiczne i podłogi porcelanowe, wszystkie w różnych rozmiarach, kolorach i fakturach. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu Grupa Halcón Cerámicas jest dziś wiodącą firmą na rynku krajowym i międzynarodowym rynku ceramiki. Działamy w większości krajów świata, dzięki naszą wszechstronność i umiejętność dostosowywania się do zmian na różnych rynkach. Posiadamy najbardziej zaawansowaną technologię, oferujemy konkurencyjne ceny oraz pracę w trybie ciągłym doskonalenie wszystkich procesów produkcyjnych w celu zaawansowania i zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb rynek. W ciągu ostatnich dwóch lat Grupo Halcón dokonała znaczącej inwestycji, która czyni nas jedną z najlepszych firm o największych zdolnościach produkcyjnych w branży ceramicznej w Hiszpanii. Nasze zaplecze obejmuje najbardziej innowacyjne zakłady produkcyjne, z najbardziej zaawansowanymi systemy produkcyjne i Inkjet zawsze z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl