Wczytuję dane...

Rodum

Halcon Rodum kamień na podłodze

Coraz częściej stosujemy płytki ceramiczne w salonie i  nie tylko. Obecne wzornictwo płytek odpowiada współczesnym trendom w projektowaniu wnętrz co pozwala na szersze zastosowanie tej okładziny.

Kolekcja Rodum producenta Halcon to wzór kamienia który może być wykorzystywany przy kreowaniu nowych pomieszczeń , płytka Halcon Rodum może na stałe wpisać się w kanony piękna.

Gres Halcon Rodum występuje w kilku wariantach rozmiarowych i kolorystycznych :

Halcon Rodum Gris 60x60Halcon Rodum Gris 60x120Halcon Rodum Perla 60x60 , Halcon Rodum Perla 60x120 oraz nowość Halcon Rodum Perla Poler 60x120

Na plus trzeba przyjąć trwałość podłóg z gresu, z kolekcji Halcon Rodum i łatwość w utrzymaniu czystości. To również niezastąpiona podłoga dla dla wszystkich naszych pomieszczeń ze względu na kolorystykę która świetnie skomponuje z większością materiałów.

Halco Rodum posiada powierzchnię matową która nada elegancji pomieszczeniu , przy zastosowaniu gresu Halcon Rodum na podłodze lub też na ścianie. Można zastosować płytki Halcon Rodum w holu , salonie czy łazience. Produkt ten znajdzie też zastosowanie także w w gabinetach czy przychodniach oraz innych tego typu pomieszczeniach.

Produkt posiada właściwości mrozoodporne dzięki czemu może zostać wykorzystany na zewnątrz jako elewacja lub inny element dekoracyjny naszego domu.

Płytki z Kolekcji Halcon Rodum mają wszechstronne zastosowanie i sprostają wymaganiom najbardziej oczekujących klientów które możesz kupić nasz sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl