Wczytuję dane...

Craftland

Paradyż Craftland - surowe piękno natury

Napawaj się surowym pięknem natury dzięki płytkom Paradyż Craftland w formie postarzanego drewna, kształtowanego przez czas i nieokiełznaną potęgę dzikiej przyrody. 

Kolekcja Ceramiki Paradyż Craftland wypełni przestrzeń Twojego mieszkania pierwotnym urokiem dzikich ostępów i przywoła wspomnienia beztroskich wędrówek po lesie, woni mchu i szelestów leśnej ściółki. Naturalna uroda płytek podłogowych Craftland, podkreślona przez liczne, nieregularne i organiczne linie spękań oraz sęków, pozwolą cieszyć się unikalnym pięknem powierzchni z postarzanego drewna bez martwienia się o skomplikowaną konserwację powierzchni drewnianych. 

Płytki drewnopodobne - piękno i wygoda

Craftland połączenie uroku drewna z prostotą konserwacji ceramiki sprawiają, że płytki imitujące drewno stanowią coraz popularniejszy element wykończeń wnętrz. Okażą się one niezwykłą ozdobą nie tylko dla przestrzeni zaaranżowanych w stylu industrialnym czy też rustykalnym, ale także dla współczesnych wnętrz, tworzonych w duchu niezwykle ostatnio popularnego funkcjonalnego minimalizmu. Kontrast minimalistycznej prostoty z niepowtarzalnym pięknem, autentycznością i dyskretną, surową elegancją płytek Paradyż Craftland może nadać naszemu mieszkaniu prawdziwie niepowtarzalny styl. Zastosowanie modularnych formatów 19,8 × 119,8 cm i 14,8 × 89,8 cm oraz cztery wyjątkowe odcienie (Light, Naturale, Brown, Dark) pozwolą Ci dodać akcent surowego, naturalnego piękna do praktycznie każdej przestrzeni. Płytki Paradyż Craftland są odporne na działanie niskich temperatur i mogą być stosowane również na zewnątrz.

Surowe Piękno Natury

Poznaj surowe piękno natury w postaci drewna utkanego przez nieokiełzane siły czasu i otoczenia. Kolekcja Craftland wypełni Twą przestrzeń urokiem pierwotnej przyrody, przywołując wspomnienia beztroskich wędrówek w towarzystwie zapachu mchu i szelestu leśnej ściółki. Naturalnym środowiskiem dla surowego piękna płytek Craftland są nie tylko przestrzenie industrialne i rustykalne podkreślone przez liczne linie spękań oraz sęków, ale również wnętrza tworzone w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce. To tam ich niepowtarzalne piękno, autentyczność i niezaprzeczalna elegancja potrafią zaprezentować się w pełnej krasie, eksponując przy tym swój rzemieślniczy rodowód. Dzięki modularnym formatom 19,8x119,8 cm i 14,8x89,8 cm oraz czterem wyjątkowym odcieniom (Light, Naturale, Brown, Dark) zaaranżujesz wnętrze, które roztoczy wokół Ciebie surowe piękno z całą jego głębią.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl