Semir – klinkierowe płytki z efektem przydymienia , Semir - płytki ceramiczne - Paradyż , Płytki ceramiczne Semir Paradyż , Semir Paradyż płytki elewacyjne , Paradyż Semir płytki klinkierowe
Wczytuję dane...

Semir

Płytki klinkierowe Semir -  to seria szkliwionych produktów klinkierowych zawierająca pełny program schodowy, podłogowy i elewacyjny. Jest to kolekcja do zastosowania zewnętrznego - jako dekoracja i ochrona budynków. Elementy wchodzące w skład kolekcji Semir dają pełne możliwości wykończenia zewnętrznego budynków. Idea produktu opiera się na próbach odwzorowania wyglądu i powierzchni starych cegieł. Stąd strukturalna powierzchnia oraz dodatkowy efekt w postaci różnokolorowych punktów. Wygląd wzoru jest całkowicie niepowtarzalny, znalezienie dwóch identycznych egzemplarzy jest praktycznie niemożliwe. Wzór posiada bardzo dobre parametry antypoślizgowości. Kolekcja występuje w trzech kolorystykach – Beige, Brown, Grafit i Rosa.

Ceramika Paradyż Semir to kolekcja, która powstała na odcieniach beige , brown , grafit , oraz rosa odwołanie do klimatów domu z cegły, a delikatna struktura nawiązują do nagrzanych elewacji nadmorskich miasteczek. Zastosowanie płytek klinkierowych Semir Beige , Brown , Garfit oraz Rosa w polskim klimacie pozwala uzyskać namiastkę morza śródziemnego we własnym otoczeniu na tarasie lub balkonie i stworzyć niecodzienną aranżację. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Semir to wytrzymałe, mrozoodporne płytki klinkierowe które można stosować także na zewnątrz, do zdobienia elewacji lub schodów.

Kolekcja płytek klinkierowych Semir Ceramiki Paradyż składa się z różnorodnych produktów i kolorów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach. Płytki klinkierowe Ceramiki Paradyż Semir wyróżniają się podwyższonymi parametrami technicznymi, dlatego można je stosować zarówno w aranżacjach domów, jak i lokali użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają także na patio, balkonach i tarasach. Kolekcja płytek klinkierowych Ceramiki Paradyż Semir składa się z mrozoodpornych, strukturalnych płytek podłogowych i elewacyjnych oraz elementów wykończeniowych, takich jak parapety, cokoły, stopnice i podstopnice. Te uniwersalne płytki klinkierowe Semir można wykorzystać zarówno do wykończenia wnętrza, jak i elewacji, dlatego kolekcja Semir daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych i zostawia niemal nieograniczone pole dla wyobraźni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl