Wczytuję dane...

Burano

Ceramika Domino Burano

Ceramika Domino Burano łączy w sobie geometryczne formy, klasyczny wzór drewna, a także roślinne dekoracje. Aranżacja ta, stworzona przy użyciu płytek z kolekcji Domino Burano, pozwoli na przeniesienie się do świata przyrody i pięknych lasów tropikalnych. Domino Burano to jedna z propozycji producenta Tubądzin, które zachwycają od pierwszego spojrzenia!

Ceramika Domino Burano – sposób na stworzenie nietuzinkowej, stylowej aranżacji

Domino Burano to ogromny wybór różnego rodzaju płytek w rozmaitych odcieniach – od bieli, poprzez beże i szarości, aż po zieleń i odcienie drewna. Jest to bogata gama płytek o różnorodnym kształcie i wzorach. Kolekcja Ceramika Domino Burano obejmuje płytki prostokątne, jak i heksagonalne, a także przepiękny, dwuelementowy dekor ścienny, na którym widnieje tropikalna roślinność. Część z płytek wykorzystuje także intrygujące, geometryczne wzory.

Domino Burano – tropikalna różnorodność

Większość produktów, które znajdują się w kolekcji Ceramika Domino Burano, ma gładką, matową powierzchnię, jednak niektóre elementy, takie jak dekory, mają też nierównomierną, nietypową fakturę. Domino Burano w nietypowy sposób łączy w sobie kolory stonowane z motywem drewna, który akcentuje stylowy charakter kolekcji. Płytki z serii Domino Burano to wybór na długie lata – jest tak za sprawą ich niezwykłej wytrzymałości i trwałości, a także wyjątkowej estetyki. Co więcej, eleganckie i staranne ułożenie płytek gwarantują listwy, które zostały doskonale dobrane do stylistyki kolekcji Ceramika Domino Burano.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl