Wczytuję dane...

Tempre

Ceramika Domino Tempre

Wielbiciele delikatnych aranżacji powinni zwrócić uwagę na kolekcję płytek ceramicznych Ceramika Domino Tempre. Seria ta bazuje w głównej mierze na subtelnych, idealnie współgrających ze sobą barwach. Oferowane płytki to nie tylko produkty o gładkiej powierzchni, lecz także te z ciekawym wzornictwem i nierównomierną fakturą. Ceramika Domino Tempre umożliwia stworzenie interesującej i finezyjnej aranżacji wnętrza.

Ceramika Domino Tempre – gustowne połączenie szarości i beżu

Część płytek ceramicznych z kolekcji Ceramika Domino Tempre imituje strukturą beton, co świetnie wpisuje się w najnowsze trendy dekoratorskie. Wybrane do serii barwy to odcienie koloru szarego i beżowego, które są uniwersalne, dzięki czemu łatwo dopasować je do różnych stylów wnętrzarskich. Ceramika Domino Tempre to płytki ścienne w kilku wersjach kolorystycznych, wśród których wymienić można te pokryte ciekawymi wzorami. Interesującą propozycję stanowi mozaika ścienna Ceramika Domino Tempre, która łączy wspomniane wcześniej kolory z metalicznym, srebrzystym odcieniem.

Ceramika Domino Tempre – subtelna i dekoracyjna 

Płytki z kolekcji Ceramika Domino Tempre stosować można zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, choć część z nich przeznaczona jest wyłącznie do pomieszczeń domowych. Ceramika Domino Tempre obejmuje gresowe płytki podłogowe cechujące się wysoką wytrzymałością. Płytki Ceramika Domino Tempre dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a całość świetnie dopełnić można listwami w subtelnych kolorach drewna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl