Wczytuję dane...

Bonella

Ceramika Domino Bonella

Ceramika Domino Bonella kojarzy się przede wszystkim ze stylem i elegancją – jest to spowodowane rozmaitymi wzorami, które widnieją na płytkach z tej kolekcji. Dzięki wielu modelom płytek, na które można się zdecydować, możliwe jest stworzenie niebanalnej, finezyjnej stylizacji w dowolnym wnętrzu, takim jak łazienka, salon czy kuchnia.

Domino Bonella – dlaczego jest dobrym wyborem?

Jednym z licznych atutów kolekcji płytek ceramicznych Bonella jest ich stylistyka. Wydawać by się mogło, że każda z nich to oddzielna historia; zestawione ze sobą tworzą jednak doskonałą harmonię, co sprawia, że są tak modne. Domino Bonella wykorzystuje odcienie bieli i szarości, skupia się na motywie naturalnego kamienia – marmuru. Płytki z tej kolekcji to zarówno produkty o połyskującej, jak i matowej powierzchni.

Domino Bonella – elegancja i naturalne piękno

Płytki z prezentowanej kolekcji można stosować w pomieszczeniach wewnątrz, ale również i na zewnątrz domu, np. na tarasie czy balkonie. Domino Bonella obejmuje zarówno klasyczne płytki ścienne, płytki podłogowe, jak i ciekawe dekory, wykorzystujące geometryczne wzory i ożywiające je elementy w nieco cieplejszych barwach. Stworzenie przepięknej aranżacji ułatwia też to, że w kolekcji dostępna jest dekoracyjna listwa w stalowym odcieniu – dzięki niej można pięknie zestawić płytki, a także oddzielić je od pozostałych elementów pomieszczeń.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl