Wczytuję dane...

Sherwood

Paradyż Sherwood Naturalność i Nowoczesność

Kolekcja płytek tarasowych 2 cm Sherwood przeniesie Cię w miejsce, gdzie nie istnieje żaden pośpiech, a atmosfera relaksu i spokoju unosi się w powietrzu. Dzięki zastosowaniu gresy 2cm Paradyż Sherwood o charakterystycznej struktury drewna, niepowtarzalnej grafiki przedstawiającej słoje oraz delikatnych odcieni szarości i beżu odzwierciedlających naturalny surowiec, możliwe było uzyskanie wysokiego stopnia autentyczności. Płytki Tarasowe Sherwood Ceramiki Paradyż w formacie 29,5 x 119,5 cm przeznaczone do zastosowań zewnętrznych sprawdzą się idealnie do tworzenia inspirujących tarasów, balkonów oraz ogrodów zintegrowanych z przyrodą i zaprojektowanych w duchu nowoczesnych trendów aranżacyjnych.
Ceramika Paradyż Sherwood to kolekcja gresów o grubości 2cm płytki to inspirowane odzwierciedleniem drewna kolekcja płyt Tarasowych Sherwood którego przeznaczeniem jest zastosowanie na zewnątrz. Płyty tarasowe Paradyż Sherwood 2cm narażone są na ciągłe trudne warunki atmosferyczne typu deszcz , mróz lub śnieg.

Decydując się na zakup płyt tarasowych Paradyż Sherwood 2cm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Gresy drewnopodobne 2cm Paradyż Sherwood pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Gama kolorystyczna płyt tarasowych drewnopodobnych Paradyż Sherwood dostępna jest w 3 odsłonach Paradyż Sherwood Bianco , Paradyż Sherwood Naturale i Paradyż Sherwood Grys płytki 2cm są niezwykle wytrzymałe. Gres 2 cm Sherwood świetnie sprawdzi się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płyty tarasowe Paradyż Sherwood to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R11 to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty tarasowe drewnopodobne Paradyż Sherwood są dla osób szukających trwałych płytek gresowych na taras balkon lub do ogrodu.

Kolekcja Sherwood przeniesie Cię w miejsce, gdzie nie istnieje żaden pośpiech, a atmosfera relaksu i spokoju unosi się w powietrzu. Dzięki zastosowaniu charakterystycznej struktury drewna, niepowtarzalnej grafiki przedstawiającej słoje oraz delikatnych odcieni szarości i beżu odzwierciedlających naturalny surowiec, możliwe było uzyskanie wysokiego stopnia autentyczności. Płytki Sherwood w formacie 29,5 x 119,5 cm przeznaczone do zastosowań zewnętrznych sprawdzą się idealnie do tworzenia inspirujących tarasów, balkonów oraz ogrodów zintegrowanych z przyrodą i zaprojektowanych w duchu nowoczesnych trendów aranżacyjnych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl