Wczytuję dane...

Artemon

Ceramika Domino Artemon

Niezwykle ciekawą propozycją w naszym sklepie jest ceramika Domino Artemon. Płytki gresowe z tej kolekcji umożliwiają stworzenie przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze. To produkty wykonane z wielką dbałością o szczegóły – nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ pochodzą od znanego polskiego producenta ceramiki, jakim jest Grupa Tubądzin, co świadczy o ich wysokiej jakości i wysokiej odporności na rozmaite uszkodzenia.

Domino Artemon – wysokiej klasy płytki o nieprzeciętnej stylistyce

Domino Artemon uwielbiana jest za przedstawione na płytkach wzory. Urzekają one swoją subtelnością i tym, jak stylową aranżację można stworzyć z ich pomocą. Płytki z tej kolekcji wykorzystują różnorodne odcienie koloru szarego, a także niezwykle delikatne beże. Na szczególną uwagę zasługują dekory ścienne ukazujące stosunkowo abstrakcyjne, lecz wciąż bardzo proste wzory. Dzięki zastosowaniu proponowanych płytek i uzupełnieniu ich proponowaną listwą ścienną możliwe jest stworzenie naprawdę niepowtarzalnego wystroju wnętrza.

Domino Artemon – szerokie zastosowanie

Domino Artemon to kolekcja, którą poleca się stosować w pomieszczeniach wewnątrz domu. Wyjątek stanowi płytka podłogowa Artemon Grey, którą tak jak resztę produktów z tej serii można układać dowolnie – zarówno w przypadku powierzchni poziomych, jak i pionowych. Płytki mają rozmaite wykończenia powierzchni, od połysku, przez połysk w połączeniu z matem, po klasyczny mat. Zapoznaj się z kolekcją płytek Domino Artemon, które świetnie wpiszą się w nowoczesne wnętrze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl