Wczytuję dane...

Pure City

Kolekcja Paradyż Pure City – miejsca mozaika

Z okazji 30-lecia marki Paradyż producent Ceramika Paradyż stworzył kolekcję Pure City. To kolekcja dla miłośników prostoty, elegancji i kontrastów. Paradyż Pure City wyróżnia się czarno-szarą kolorystyką, dlatego świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych.

Ceramika Paradyż - Miejska Mozaika Struktura

Kochasz atmosferę dużych miast? Pokochasz kolekcję inspirowaną tętniącą życiem metropolią. Nadaj miejski puls wnętrzom z kolekcją stworzoną specjalnie na 30-lecie marki („Celebration Edition”), która łączy nieprzewidywalność metropolii z jej geometryczną, zharmonizowaną strukturą. Surowe i industrialne elementy (grys), czy powierzchnie przypominające delikatną tkaninę (bianco oraz nowoczesny, metaliczny grafit) – w kolekcji Pure City znajdziesz wszystko, co kochasz w wielkim mieście. Szarość miejskiego betonu stanie się nieprzewidywalna i zachwycająca, kiedy ozdobisz ją wyjątkowymi strukturami i geometrycznymi dekoracjami. Zainspiruj się i poczuj tętno metropolii we własnych wnętrzach!

Ceramika Paradyż Pure City

Odkryj ponadczasowe piękno razem z kolekcją Pure City, w której stonowany minimalizm łączy się z nowoczesnością. Płytki ścienne Ceramiki Paradyż Pure City utrzymane w odcieniach szarości to propozycja dla tych, którzy cenią nieszablonowe rozwiązania i czerpią inspirację ze świata sztuki. Dekoracje na wzór tkaniny , matowa powierzchnia na grafice cementu doskonale prezentuje się w przestronnych wnętrzach i stanowi finezyjne wykończenie aranżacji. Kolekcja Paradyż Pure City powstała z myślą o łazienkach, choć płytki ścienne można śmiało wykorzystać również do aranżowania stylowej kuchni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl