Wczytuję dane...

Elegant Surface

Kolekcja Ceramika Paradyż Elegant Surface – elegancja na pierwszym planie

Z okazji 30-lecia marki Paradyż producent stworzył kolekcję Elegant Surface, będącą połączeniem organicznych i geometrycznych form z efektem białej i czarnej rosy. To kolekcja dla miłośników prostoty, elegancji i kontrastów. Paradyż Elegant Surface wyróżnia się czarno-białą kolorystyką, dlatego świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych. Jeśli jednak szukasz ascetycznego minimalizmu, nie tędy droga – płytki Elegant Surface zachwycają kolażem struktur, barw, lśniących płaszczyzn, rytmicznych zagłębień i łagodnych fal. Inspiracją do powstania kolekcji stały się żywioły Północy: przymierze wiatru i śniegu. Nieprzewidywalne, efektowne i wyraziste formy ożywią każde wnętrze, przełamując nudę, a zarazem pozostając w sferze elegancji i prostoty. 

Eleganckie płytki do nowoczesnych wnętrz

Płytki z kolekcji Paradyż Elegant Surface umożliwiają aranżację arystokratycznych wnętrz, które wyróżniają się elegancją, bogactwem wzorów i nowoczesnymi rzeźbieniami. Wyjątkowe odcienie bianco, pearl, nero i silver gwarantują utrzymanie równowagi kolorystycznej w łazience, kuchni czy salonie. Kolekcja harmonijnie współgra z lustrami, szklanymi dodatkami oraz armaturą w złotym kolorze. Gładkie i strukturalne płytki Elegant Surface zachwycają grą światła i cienia oraz nietuzinkowym designem, wprowadzając do wnętrza powiew nowoczesności, świeżości i niebanalnej elegancji. Idealne do aranżacji minimalistycznych, glamour, eklektycznych i skandynawskich.

ELEGANT SURFACE - ARYSTOKRATYCZNA ELEGANCJA

Stawiamy sprawę czarno na białym! Zainspiruj się teatrem żywiołów północy i wykreuj arystokratyczny charakter swojej przestrzeni. Wybierz kolekcję Elegant Surface, łączącą ze sobą organiczne i geometryczne formy z efektem czarnej i białej rosy. Niepowtarzalne wzornictwo , wyjątkowy kolaż barw, struktur, lśniących płaszczyzn, łagodnych fal i rytmicznych zagłębień będących efektem przymierza wiatru i śniegu. Elegant Surface zachwyca bogactwem wyjątkowych odcieni (bianco, nero, pearl, silver) oraz nieprzewidywalnością form przeniesionych na warstwę dekoracyjnych płytek. Taki dobór elementów pozwoli Ci zachować idealną równowagę kolorystyczną i wzorniczą we wnętrzu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl