Wczytuję dane...

Golden Hills

Kolekcja Paradyż Golden Hills – szlachetność złotych wzgórz

Golden Hills to kolekcja nieszablonowych płytek ściennych, która powstała z okazji 30-lecia istnienia Ceramiki Paradyż. Inspiracją do jej stworzenia były zachwycające krajobrazy Ameryki Północnej – bezkresne tereny pokryte złotymi wzgórzami i monumentalne skały pełne szlachetnych kruszców. Kolekcja Paradyż Golden Hills wyróżnia się oryginalnymi strukturami, które precyzyjnie imitują kamień lub zachwycają najmodniejszym odcieniem złota. W jubileuszowej serii Golden Hills znalazły się również szklane elementy dekoracyjne ze złotymi żyłkami zatopionymi w hipnotyzującej czerni. Sekret kolekcji tkwi w innowacyjnej technologii, dzięki której udało się uzyskać płytki imitujące szlachetne kruszce i monumentalne skały.

Stylowe płytki Golden Hills do nowoczesnych kuchni i łazienek

Płytki ścienne Paradyż Golden Hills zostały poddane procesowi rektyfikacji, który umożliwia uzyskanie efektu jednolitej powierzchni, tak charakterystycznego dla marmurowych monolitów. Płytki ceramiczne o wyglądzie czarnego marmuru efektownie prezentują się w zestawieniu z naturalnym drewnem i podkreślają ekskluzywność wnętrza. Z kolei złote płytki o metalizowanej strukturze pięknie współgrają z ciemnymi podłogami i świetnie wyglądają w towarzystwie koloru (np. oliwkowej zieleni). Stwórz łazienkę w stylu glamour, decydując się na duet idealny: połączenie złota i bieli. Zwróć przy tym uwagę również na dodatki, takie jak owalne lustra w złoconych ramach, szklane lampy czy armatura w złotym wykończeniu. 

GOLDEN HILLS - ZŁOTY PRZEPYCH

Wolność ma różne oblicza – wybierz te stworzone właśnie dla Ciebie! Golden Hills to niezwykła seria płytek . Co nas zainspirowało? Zamknij oczy i przywołaj zapierające dech w piersiach krajobrazy Ameryki Północnej – monumentalne skały kryjące w sobie szlachetne kruszce oraz bezkresne połacie pokryte złocistymi wzgórzami. Wyjątkowość Golden Hills tkwi w innowacyjnej technologii, dzięki której powstały unikalne struktury do złudzenia przypominające kamień, szklane dekoracje z zatopionymi w czerni złotymi żyłkami czy najmodniejszy odcień złota połączony z niezwykłą strukturą. Monumentalne skały i szlachetne kruszce to połączenie, które pokochasz!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl