Paradyż Płytki łazienkowe - Odmień wnętrze łazienki , Paradyż płytki łazienkowe, kafelki do łazienki - glazura , Płytki łazienkowe - Paradyż , Płytki łazienkowe Ceramika Paradyż , Łazienki Paradyż
Wczytuję dane...

Paradyż

Firma Ceramika Paradyż produkuje wysokiej jakości płytki gresowe i ceramiczne, podłogowe oraz ścienne, znajdujące zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. 

Paradyż - międzynarodowa jakość

Firma z sukcesem wprowadza swoje produkty na kolejne rynki zagraniczne za pośrednictwem dynamicznie działającej sieci sprzedaży. Płytki Paradyż trafiają w gusta coraz szerszego grona klientów i aktualnie są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie. Produkowane przez Ceramika Paradyż płytki zachwycają trwałością wykonania, zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz światowej klasy wzornictwem, inspirowanym najnowszymi międzynarodowymi trendami w aranżacji wnętrz.

Łazienka to wymagające pomieszczenie w kwestii aranżacji, ponieważ wymaga zwrócenia szczególnej uwagi nie tylko na design, ale też komfort i bezpieczeństwo. Płytki łazienkowe muszą charakteryzować się cechami odpowiednimi dla tego rodzaju pomieszczeń. Najważniejszymi parametrami są m.in. poziom antypoślizgowości oraz łatwość w myciu powierzchni kafli. W łazience konieczne jest bowiem zachowanie jak najwyższego poziomu higieny. Kafelki do łazienki - przy ich wyborze nie można oczywiście zapominać o aktualnych trendach we wzornictwie oraz własnych preferencjach. Wiemy, jak trudne może być podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru płytek. Odwiedź nasz e-sklep opocznoglazura.pl i zobacz propozycje kolekcji wysokiej jakości płytek łazienkowych Ceramiki Paradyż. Z szerokiej i zróżnicowanej oferty z pewnością wybierzesz idealne dla siebie kafelki, które wpiszą się w charakter wnętrza Twojej łazienki. Nasza glazura do łazienki, dzięki bogatemu wzornictwu i unikalnemu designowi sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to w połączeniu z najwyższa jakością.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl