Wczytuję dane...

Woodskin

Kolekcja Paradyż Woodskin – powrót do natury

Jubileuszowa kolekcja Woodskin powstała z okazji 30-lecia Ceramiki Paradyż. Producent płytek ściennych postanowił uczcić tę okoliczność, tworząc serię będącą połączeniem nowoczesności, tradycji i natury. Tak oto powstała kolekcja Paradyż Woodskin inspirowana zachwycającą przyrodą Skandynawii i najciekawszymi stylami aranżacyjnymi. Kojące odcienie bieli, szarości i brązu zestawione z niezwykłymi fakturami sprawiają, że Ceramika Paradyż Woodskin to kolekcja uniwersalna, która sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Ciepłe drewno obok szarości betonu, niezwykła gra światła i cienia oraz wykorzystanie unikalnych struktur i form dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z płytkami Ceramiki Paradyż Woodskin możesz udekorować wnętrza industrialne, skandynawskie, minimalistyczne czy rustykalne. 

Płytki Woodskin do łazienek i kuchni

KolekcjaParadyż Woodskin składa się z płytek ściennych przeznaczonych do aranżacji wnętrz łazienkowych i kuchennych. Zainspirowana powrotem do natury oraz łączeniem stylów, struktur i kolorów, perfekcyjnie zestawia prostotę i minimalizm z wyszukanymi strukturami oraz nowoczesnym heksagonalnym kształtem. Płytki ścienne Paradyż Woodskin to najlepszy dowód na to, że natura nigdy nie wychodzi z mody i zajmuje zaszczytne miejsce w gronie ponadczasowych trendów aranżacyjnych. Wybieraj spośród gładkich, rektyfikowanych płytek tonalnych oraz strukturalnych płytek z modnym, powtarzalnym wzorem i twórz nieszablonowe aranżacje inspirowane naturą!

Kojąca kompozycja nowoczesności , Tradycji i natury

Ujmująca woń żywicy, delikatny chrzęst ściółki pod nogami, relaksujący dotyk kory – wszystko to zostało zaklęte w kolekcji Ceramiki Paradyż Woodskin. Projektując serię Woodskin, po inspirację sięgnęliśmy na północ Europy, pełną zachwycającej przyrody i powszechnej o nią dbałości. Uspokajający minimalizm sprawi, że odzyskasz wewnętrzną równowagę i zanurzysz się w balsamicznym odprężeniu. Spytasz: Ale jak? Dzięki połączeniu ciepłego drewna z delikatną szarością betonu, które otwiera praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne kolekcji Woodskin, a wykorzystanie oryginalnych struktur oraz form wraz z grą światła i cienia, pozwala na stworzenie niezwykle eleganckiego wnętrza. Wykorzystaj niezwykłe elementy kolekcji Woodskin i pozwól zabrać się w podróż w głąb najnowszego trendu „back to nature”, gdzie minimalizm i świat natury wzajemnie się przenikają i uzupełniają.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl