Wczytuję dane...

Edello

Ceramika Domino Edello

Domino Edello to kolekcja, która jest kwintesencją subtelności. Płytki ceramiczne z tej serii wykonane zostały w łagodnej i chłodnej kolorystyce, a detale, które widnieją na części z nich, są również bardzo delikatne. Kolekcja ta pełni funkcję dekoracyjną, lecz uzupełnienie jej innymi elementami wystroju nie sprawi najmniejszego problemu.

Czym charakteryzuje się ceramika Domino Edello?

Domino Edello to kolekcja płytek, które pochodzą od znanego producenta ceramiki, jakim jest Grupa Tubądzin, co świadczy o jej wysokiej jakości. Głównym motywem przewodnim produktów z serii Domino Edello są odcienie szarości, zastosowane na każdej z płytek; produkty, które nie mają konkretnych wzorów, delikatnie nawiązują do barwionego na szaro drewna. W przypadku dekorów ściennych dostępne są trzy niezwykle interesujące opcje: elegancka grafika gałązek, geometryczny wzór, a także rysunek gałęzi z listkami.

Domino Edello – doskonała propozycja dla większości wnętrz

Płytki nawiązujące do natury sprawiają, że Domino Edello bardzo dobrze dopasowuje się do wnętrz w stylu klasycznym czy vintage. Jest to kolekcja, którą wiele osób decyduje się stosować w łazience, kuchni, czy nawet salonie. Produkty z kolekcji Domino Edello, oprócz płytek podłogowych, mają powierzchnię o połyskującym wykończeniu, ponadto wszystkie cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl