Wczytuję dane...

Idylla

Ceramika Domino Idylla

Wśród niezwykle eleganckich kolekcji płytek ceramicznych dostępnych w naszym sklepie, znajduje się Ceramika Domino Idylla. Motywem przewodnim serii Idylla są jasne odcienie, biżuteryjne dodatki, a także nawiązania do natury – ornamenty roślinne. Użycie płytek z kolekcji Ceramika Domino Idylla pozwala na stworzenie niezwykle szykownej aranżacji, w której każdy będzie mógł poczuć odrobinę luksusu.

Domino Idylla – sposób na urządzenie stylowego wnętrza

Ceramika Domino Idylla to kolekcja, która w niezwykle umiejętny sposób zestawia ze sobą przepiękne elementy wystroju. Płytki ceramiczne Ceramika Domino Idylla występują głównie w stonowanych barwach, takich jak biele i szarości. Wykorzystując tak delikatną bazę, producent zdecydował się na zastosowanie przyciągających uwagę, eleganckich zdobień, tworząc bardzo estetyczne połączenie. Na dekorach ściennych z tej kolekcji dostrzec można eleganckie, srebrzyste detale, które świetnie współgrają z metaliczną listwą ścienną, również dostępną w gamie produktów Ceramika Domino Idylla. Ciekawą propozycję stanowią również dekory ścienne, wykorzystujące grafiki tropikalnych liści lub płytki, na których umieszczone są trójwymiarowe wzory o interesującej strukturze.

Trwała i estetyczna Domino Idylla

Poza płytką podłogową z tej kolekcji Ceramika Domino Idylla przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. Pięknie prezentuje się w przestrzeniach takich jak łazienka, kuchnia, przedpokój, czy nawet salon. Wszystkie płytki Ceramika Domino Idylla mają powierzchnię o połyskującym wykończeniu i dzięki temu, a także ich kolorystyce, doskonale wpisują się w pomieszczenia pełne światła. Ceramika Domino Idylla to produkty o bardzo wysokiej jakości, które posłużą przez długie lata!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl